Mokslo festivalis „Erdvėlaivis - Žemė 2021“

Šį rudenį, kaip ir kasmet, Lietuvos mokslų akademija vykdo  mokslo populiarinimo festivalį  „Erdvėlaivis - Žemė“. Festivalio programoje net 430  renginių (tiek nuotolinių, tiek tiesioginių). Festivalio geografija taip pat labai plati: jame renginius moksleiviams organizuoja Lietuvos aukštosios mokyklos, gimnazijos, verslo įmonės bei mokslo laboratorijos.

Mūsų mokyklos 7 klasės mokiniai nuotoliniu būdu sudalyvavo VU Kauno fakulteto Studentų atstovybės suorganizuotame protmūšyje „Proto bokštai“. Visas protmūšis buvo suskirstytas į tris turus: mokiniai atsakinėjo į klausimus, susijusius su Lietuvos gamta, istorija, įdomiais faktais; stengėsi atpažinti nuotraukose užfiksuotus kasdienius, tik labai padidintus, objektus. Atsakinėdami į paruoštus klausimus, protmūšio dalyviai susipažino ir su VU Kauno fakultetu.

Renginio metu mokiniai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sužinojo įdomių mokslo faktų. Ne mažiau septintokus pradžiugino ir protmūšio rezultatai - visas tris prizines vietas laimėjo mūsų mokyklos mokiniai!

Sveikiname nugalėtojus: Lukreciją (1 vieta), Nojų (2 vieta) ir Gabrielę (3 vieta)!

7 kl. auklėtoja   Rasa Kaukienė