001Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras,

Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių raj.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 190821325

Tel. 866877698, el.p.rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt


fb

Patyčių dėžutė

Lekėčių mokyklos- daugiafunkcio centro mokytojai

 

Direktore

Lilija Liutvinienė 

Mokyklos direktorė

Gyvenimo moto. Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad kiti su tavimi elgtųsi.
Pomėgiai - knygos, kelionės, teatras.
Palinkėjimas.  Visada tikėkime savimi ir šypsokimės gyvenimui.Gintar Poceviien

Gintarė Pocevičienė

Direktorės pavaduotoja, geografijos mokytoja

 Geografija apima mus supantį pasaulį, o pasaulis labai įvairus ir gražus. Gyvenime ir aš mėgstu įvairovę: eksperimentuoju virtuvėje, gražinu (a ilgoji ☺ ) savo namų aplinką, sportuoju, esu „išprotėjusi“ dėl įvairaus žanro filmų, lankausi kultūriniuose renginiuose ir koncertuose, mėgstu keliauti, žaviuosi ekstremaliomis pramogomis. Tikiu, po blogos dienos visada ateina šviesesnis rytojus.
 

Loretos

Loreta Martynaitienė

Direktorės pavaduotoja ūkio daliai, socialinė pedagogė

Nereikia laukti ir tikėtis iš gyvenimo idealių, tobulų situacijų, idealiai gero ir tobulo bendravimo, tokių tikriausiai nebūna. Todėl mano DIDYSIS noras matyti pačias geriausias, gražiausias žmogaus savybes, visada tikėti nuoširdumu, tikėti žodžiu ....
RDumskiene

 Raselė Dumskienė

Spec. pedagogė, tikybos mokytoja

Esu tikybos ir etikos mokytoja.  Baigiau ir specialiosios pedagogikos magistratūros studijas, esu profesionali gidė.

Visą gyvenimą tikėjau ir tikiu, kad tik gerumas ir širdies jautrumas gali išgelbėti žmogų ir pasaulį. Dirbu mokykloje ir manau, kad tikrai esu ten, kur man skirta. Labai mėgstu keliauti, domiuosi istorija, lankausi spektakliuose, kine. Suprantu, kad  gyvenime  dar galybė nepažintų, neatrastų dalykų, ir tas supratimas neleidžia sustoti,  „apsamanoti“.

Mano credo : viską nugali šypsena ir gera nuotaika. Visuomet žavi Šventojo Augustino mintis : „Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį. „
VAdomaitiene

Violeta Adomaitienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Jau daugybę metų  donkichotiškai kovoju su mokinių ,,vėjo malūnais“. Mano laisvalaikio pomėgiai – teatras ir knygos. Turiu ir kasdieninį hobį - mokinių sąsiuviniai.

  Per šitiek metų mokykloje pradedu suprasti, kad pasaulio pakeisti neįmanoma, tad pakeičiau požiūrį į jį. Gyventi pagal kokius nors credo  nemoku, bet labai žavi  A. Camus posakis:„Katino pasaulis nebus skruzdėlyno pasaulis“  ir A. de Sent Egziuperi: ,, Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, akimis nematoma."
DSutkuviene

Dalė Sutkuvienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vos pradėjusi lankyti Lekėčių mokyklą (tada dar vidurinę!), svajojau tapti mokytoja. Tapau (baigiau VVPI - dabar LEU). Grįžau į gimtuosius Lekėčius. Jau daugelį metų mokykloje dėstau lietuvių kalbą ir literatūrą: skaitau, rašau, taisau, aiškinu - mokau ir mokausi...Nusiviliu, kai nepavyksta, džiaugiuosi, kai matau suprantančias mokinių akis. Ir taip kasdien - eidama į darbą tikiuosi, kad šiandien būsiu išgirsta, kad išmokysiu...

  Gyvenimo moto : JEIGU NORI BŪTI LAIMINGAS, DARYK GERA KITIEMS, NETROKŠDAMAS JOKIO ATPILDO.
IMartinkaitien

Ilona Martinkaitienė

Anglų kalbos mokytoja    

Gyvenimas- tai kaip graži kelionė: išsiruoši, keliauji ir grįžti atgal. Kaip ir bet kurioje kelionėje nėra didesnio malonumo už jos pradžią. Mano kelionės pradžia buvo Lekėčių vidurinė mokykla. Mano kelionės lagamine- anglų kalba. Taip gera grįžti namo...jurgita

Jurgita Balčiūnienė

Anglų kalbos mokytoja

Esu anglų kalbos mokytoja. Manau, kad kalbos yra raktas į pasaulį. Didžiausia vertybė - šeima. Pomėgiai - kelionės, gamta, knygos, kinas. 

Gyvenimo moto neturiu, tiesiog mėgstu gyvenimą, mėgstu bendrauti su žmonėmis, džiaugiuosi mažais dalykais, vertinu žmones, kurie mane supa.  

Puodziukaitiene

Vilija Puodžiukaitienė

Rusų kalbos mokytoja, bibliotekininkė

Visada norėjau išmokti, ko nemoku, ir sužinoti, ko nežinau. O kalbos mokėjimas ne tik plečia akiratį, bet ir atveria duris į išmoktos kalbos šalies kultūrą.
 


RKrikstopaitiene

Rūta Krikštopaitienė

Matematikos, informacinių technologijų mokytoja

Niekas gerai jos nepažįsta, net ir ji pati. Aš manau, kad ji dar vis gyvena pagal senų laikų taisyklę: kiekvieną dieną sužinoti, išmokti ar pabandyti ką nors nauja ir nepamesti ryte rastos geros nuotaikos.
JKaminskas

Jonas Kaminskas

Matematikos mokytojas

Žmogaus gyvenimas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais!
LLaurinaitiene

Lina Laurinaitienė

Fizikos mokytoja

Mėgstu skaityti knygas,  megzti, domėtis fizikiniais reiškiniais ir jų paaiškinimais taikant  teorijos žinias. Esu žmogus, norintis visiems padėti.
SValatkaitiene

Saulena Valatkaitienė

Chemijos mokytoja

Mėgstu naujus iššūkius ir  kūrybą. Laisvalaikį skiriu sportui, liaudiškam šokiui bei tradiciniams  lietuvių liaudies amatams. Likimui dėkinga už  galimybę sukauptą  gyvenimišką patirtį perduoti jaunajai kartai.
VJonaitiene

Vilma Jonaitienė

Istorijos mokytoja

Mėgstu aktyvų gyvenimą, patinka šokiai, kinas, sportas. Na, ir labiau už viską žavi kelionės - nepraleidžiu progos pažinti kitas šalis, jų kultūrą, papročius.
OSimatoniene

Ona Šimatonienė

Dailės mokytoja

Dalyvauju Lekėčių keramikos centro veikloje, rengiamuose mokymuose rajono ir Lekėčių mokiniams. Mūsų mokiniai dalyvauja regioninėse parodose ir Lietuvos  mokinių keramikos parodose - konkursuose. Dalyvauju neformaliojo vaikų švietimo programose.
Laima Petrauskiene1

Laima Petrauskienė

Biologijos, gamtos ir žmogaus, žmogaus saugos mokytoja

Ir dėstomas dalykas , ir pats gyvenimas eina vienoje sferoje - gamtoje. Mėgstu būti gamtoje, ją stebėti, rūpintis, džiaugtis. Mielai sukuosi virtuvėje: išbandau naujus receptus, eksperimentuoju. Neabejinga sportui, judėjimui, šokiui, muzikai.
Violeta Briaukienė

Muzikos mokytoja 
Egle

 Eglė Brazaitytė

Pilietiškumo pagrindų, ekonomikos, technologijų mokytoja

Esu  ekonomikos ir verslumo bei technologijų mokytoja. Patinka Alberto Einšteino mintys apie vaizduotę, kurias bandau taikyti ir savo darbe, ir laisvalaikyje: „Vaizduotė yra svarbesnė nei žinios. Žinios yra ribotos, vaizduotė kuria pasaulį“.
 ESimatonisjpg

Egidijus Šimatonis

Technologijų mokytojas

Vadovauju Lekėčių keramikos centrui. Pasinaudodamas centro technine baze, suteikiu mokiniams išskirtinę galimybę per technologijų pamokas mokytis stiklo ir keramikos technologijų, atsiskleisti kūrybiškai, puošti mokyklos interjerą.  Dirbau Vilniaus dailės akademijoje docento pareigose, Kauno dailės gimnazijoje mokiau piešimo, keramikos, stiklo. Esu Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Dalyvavau parodose Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Pietų Korėjoje, Britanijoje, Čekijoje. Dalyvavau tarptautiniuose simpoziumuose, organizavau temines parodas, simpoziumus, mokymus bei edukacines programas.
DRuzgys

Darius Ruzgys

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokykloje dirbu nuo 1988 m. Laisvalaikį dažniausiai leidžiu sportuodamas. Patinka darbuotis sode, skaityti biografines knygas.
 PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJOS

finale

Lijana Aštrauskaitė 

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja

Mėgstu ramų gyvenimo būdą - knygos, puodelis karštos kavos ar jūra - geriausias būdas atsipalaiduoti, pabūti rimtyje su savimi.
 

RKaukiene

Rasa Kaukienė 

Pirmos klasės, etikos, ugdymo karjerai mokytoja

Manau, jog gyvenime viena svarbesnių vertybių yra pagarba: pagarba žmogui, darbui, aplinkai.
 

DKaspareviciene

Danutė Kasparavičienė

Pradinių klasių mokytoja (2 klasės)

1984 m. baigiau Lekėčių vidurinę mokyklą ir mokslus tęsiau Šiaulių pedagoginiame institute. Baigusi studijas grįžau į gimtuosius Lekėčius ir pradėjau dirbti Lekėčių mokykloje. Dirbdama su mokiniais dažnai prisimenu pedagogo Š. Amonašvilio žodžius ,,Reikia vaikuose matyti save, jei norime padėti jiems augti, reikia laikyti juos antrąja vaikyste, jei norime patys tobulėti, pagaliau reikia gyventi vaikų gyvenimu, norint būti humanišku pedagogu.“
JPuidiene

Jūratė Puidienė

Pradinių klasių mokytoja (3 ir 4 klasių)

 Gimiau ir augau Lekėčiuose. Mokiausi Lekėčių mokykloje, joje ir dirbu pradinių klasių mokytoja. Viena iš gražiausių švenčių man - Rugsėjo pirmoji. Su džiaugsmu ir jauduliu pasitinku pirmokus, su pavydu palydžiu ketvirtokus. Ir niekas kitas kaip pradinukas nesukuria tiek naujų teorijų, žodžių, paaiškinimų...

Kaip ir kiekvieną lekėtiškį, taip ir mane, traukia miškas : vasarą - uogomis, rudenį – grybais (jais apdalinu visus), o žiemą - puiku pasivaikščioti. Patinka keliauti. Už įdomias keliones dėkinga savo sūnums. Laisvalaikiu skaitau, dirbu darže.Mėgstu virtuvėje pasisukioti.
 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ

 

Edita Pranskaitienė

Direktorės pavaduotoja ugdymui
Lina Janaitien

Lina Jančaitienė

Grupės „Zuikučiai“ mokytoja 

Ikimokyklinio ugdymo pedagoge pradėjau dirbti nuo 2017m. Dirbau Kauno lopšelyje-darželyje su 4-5m. amžiaus vaikučiais. 
Dėkoju likimui, jog jis mane atvedė į Lekėčių mokyklą-daugiafunkcį centrą ir suteikė man galimybę savo darbą tęsti čia. Šioje įstaigoje aš dirbu antri metai. Dirbu su pačiais mažiausiais (2-3m. amžiaus) vaikučiais, kuriems dar reikia begalinės šilumos ir meilės.
Vaikai mano gyvenime užima be galo didelę dalį, kadangi pati auginu tris mažamečius vaikus. Tapusi mama supratau, koks tai nepakartojamas jausmas matyti savo vaikus augant ir tobulėjant. Vaikai - tai maži stebuklai, kurie mūsų širdyje užima daugiausia vietos; pasiklydę, išdykę, jie verti ne tik mūsų rūpesčio, bet ir pastangų būti pažintiems. Dirbdama su vaikais aš siekiu, jog jie būtų saugūs, sveiki, laimingi ir įgiję reikalingų gyvenimo įgūdžių...
Pati be galo myliu gamtą ir džiaugiuosi, jog gamta pasišaukė mane čia, į Lekėčių miestelį. Esu laiminga galėdama būti šios įstaigos dalimi.
APakalkiene

Asta Pakalkienė

Grupės „Meškučiai“ mokytoja

 Manau, kad gyvenimas yra pamoka. Ji prasideda pirmuoju oro įkvėpimu. Savo mokinukams padedu pažinti pirmąją raidę, perskaityti pirmąjį žodį. Norintiems pasiekti užsibrėžtų tikslų, patarčiau svajoti, norėti, tikėti ir veikti. Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, žiūrėti kino filmus, būti gamtoje.
IRudzeviciene

Izolina Rudzevičienė

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių muzikos mokytoja

Muzika lydi mane nuo pat vaikystės. Laivalaikiu taip pat muzikuoju liaudiškos muzikos kolektyve  ,,Panemunys". Gyvenimo credo: ,,Viskas, kas gyvenime įvyksta, turi savo prasmę, todėl neverta dėl nieko gailėtis...
KULTŪRINIŲ RENGINIŲ ORGANIZATORIAI

MRatomskiene

Milda Ratomskienė - Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro renginių organizatorė

Lekėčių miestelyje dirbu renginių organizatore. Bėgant laikui ir besimainant renginiams pasitvirtina taisyklė -,,Vien tik norais nieko nepasieksi". Džiugu, kad kartu dirba daug geranoriškų žmonių, su kuriais galima sukurti gražių bei prasmingų dalykų. Kasdieniame ir profesiniame gyvenime vadovaujuosi paprastu,,Geltonų plytų kelio" principu: ,,Reikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėti."
Vaida Brazaitienė

247079344 1053061912178270 5375796358761668535 n

Teatro kolektyvų vadovė, pradinių klasių teatro mokytoja 

Kūryba - tikrasis gyvenimo variklis ir visai nesvarbu, ar kuri simfoninę muziką, ar kūrybiškai kepi pyragus. Manau, tik kūrybiškai mąstantis, dirbantis ir gyvenantis žmogus gali pasiekti visos žmonijos taip trokštamą tikslą - būti laimingiems.

 

205x90

svarbu

KK projekto logo

Reflectus baneris 500

1809l

Go to top