Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras,
Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių raj.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 190821325
Tel. 866877698, el.p.rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt
2021-2022 m.m. pirmo pusmečio pirmūnai
Sveikiname pirmūnus ir linkime toliau siekti aukštų mokslo rezultatų
1 klasė
Gaigalaitė Gustė, Ibasco Airi, Vaitkutė Saulė.
2 klasė
Barzdaitis Kristupas, Ručinskas Kajus,Teresevičiūtė Austėja.
3 klasė
Milkevičiūtė Samanta, Žukauskas Pijus.
4 klasė
Bastytė Gabija, Janušauskaitė Vakarė, Teresevičiūtė Melita.
7 klasė
Burdulytė Lukrecija, Rudžionytė Deimantė.
8 klasė
Kučiauskas Dovydas.
Džiaugiamės padariusiais didžiausią pažangą ir linkime sėkmės moksle
9 klasė
Katilius Adomas.
2020-2021 m.m. pirmūnai
1 klasė
Kajus Ručinskas, Goda Bybartaitė, Austėja Teresevičiūtė, Kristupas Barzdaitis
2- 3 klasė
Samanta Milkevičiūtė, Vakarė Janušauskaitė, Gabija Bastytė, Melita Teresevičiūtė
4 klasė
Justina Balčiūtė, Šarūnas Kaminskas
5 klasė
Paulina Milkevičiūtė
6 klasė
Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė
7 klasė
Dovydas Kučiauskas
Rajoninių, respublikinių konkursų, olimpiadų laureatai
Respublikinio „Olympio“ konkurso laureatai
1 klasė
Agnius Kovas- lietuvių k., anglų k., matematika, biologija , Austėja Teresevičiūtė- lietuvių k., matematika, biologija, Kajus Ručinskas- lietuvių k., anglų k., matematika, biologija, Adrija Makūnaitė- lietuvių k., matematika, biologija, Goda Bybartaitė,- lietuvių k., matematika, biologija, Kristupas Barzdaitis- lietuvių k., matematika, biologija, Paulius Čekas- lietuvių k., biologija, Nojus Bavarskis- matematika, Joris Martynaitis- matematika
5 klasė
Austėja Stankevičiūtė – biologija, istorija
Respublikinis skirtingų gebėjimų raiškiojo skaitymo/ deklamavimo konkursas „Žodžio sparnai Tavo sielai, Mama“
3 kl.- Adomas Raižys- 3 vieta
Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis“
9 kl.- Karolina Milkevičiūtė (vertimas iš rusų klb.)
Rajoninis rusų kalbos dailiojo rašto konkursas
6 kl.- Lukrecija Burdulytė- 1 vieta , 9 kl.- Karolina Milkevičiūtė- 2 vieta
Rajoninis rašinio konkursas priešgaisrine tematika
9 kl.- Karolina Milkevičiūtė- 1 vieta
Vilkaviškio vyskupijos Kalėdinio atviruko konkursas
10 kl.- Smiltė Vyšniauskaitė- 1 vieta
Sporto laimėjimai
Šakių JKSC taurės varžybos
Vaikų gr. : Martynas Tebėra ( 60 m.) - 1 vieta
Pranas Muchinas (1000 m.) – 3 vieta
Jaunučių gr. : Viktorija Adomaitytė (1500 m.) – 1 vieta
Ivkovas Arminas (tolis įsib.) – 2 vieta
Linas Adomaitis (1500m.) – 3 vieta
Jaunių gr. : Remigijus Merčaitis (tolis įsib.) – 2 vieta
Dėkojame už dalyvavimą:
Virtualiame dainų festivalyje „Dainuoju Lietuvai“
3 kl.- Gabijai Bastytei, 4 kl.- Justinai Balčiūtei
Rajono geografijos olimpiadoje
7 kl. - Dovydui Kučiauskui, Matui Teresevičiui
Rajono biologijos olimpiadoje
6 kl.- Deimantei Rudžionytei, Urtei Bereckytei, 7 kl.- Dovydui Kučiauskui, 8 kl.- Martynui Dailidei, 10 kl.- Vakarei Pakalkaitei
Rajono matematikos konkurse „Kieti riešutėliai gudrioms galvelėms“
6 kl.- Urtei Bereckytei, Lukrecijai Burdulytei, Karoliui Sadauskui, Vaidui Bitinaičiui
Geografijos olimpiadoe „Mano gaublys“
6 kl.- Deimantei Rudžionytei, Lukrecijai Burdulytei, Nojui Plaušinaičiui ,7 kl.- Dovydui Kučiauskui, Matui Teresevičiui, 10 kl.- Vakarei Pakalkaitei, Ievai Evelinai Paplauskaitei
Rajono istorijos olimpiadoje
10 kl.- Vakarei Pakalkaitei, Ievai Evelinai Paplauskaitei
2018 - 2019 m.m. pirmūnai
1 klasė
Gabija Bastytė, Vakarė Janušauskaitė, Viltė Bakšytė, Domantas Jurčys, Melita Teresevičiūtė
2 klasė
Justina Balčiūtė, Šarūnas Kaminskas, Airidas Orintas
3 klasė
Paulina Milkevičiūtė, Aya Ibasco
4 klasė
Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė
7 klasė
Adomas Skeisgiela
8 klasė
Samanta Karušytė
Vakarė Pakalkaitė
2017– 2018 m.m. pirmūnai
1 klasė
Justina Balčiūtė, Šarūnas Kaminskas, Airidas Orintas
2 klasė
Paulina Milkevičiūtė, Aya Ibasco, Vytautė Čekauskaitė
3 klasė
Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė, Kamilė Skrodenytė
3 klasė
Lukrecija Burdulytė, Deimantė Rudžionytė, Kamilė Skrodenytė
4 klasė
Matas Teresevičius, Ugnė Juočiūnaitė, Eigirdas Zubka, Gintaras Šimonis
6 klasė
Karolina Milkevičiūtė, Adomas Skeisgiela
7 klasė
Ieva Evelina Paplauskaitė, Samanta Karušytė, Vakarė Pakalkaitė
8 klasė
Armanda Pečiulytė
Mokyklos inf.
Puslapis 1 iš 2