Pažintinė edukacija “Enciklopedijos ir žinynai - žinių lobynai”

Netikėtai gavę pasiūlymą turėti neįprastą klasės valandėlę, 6 klasės mokiniai džiugiai tai priėmė. Mokyklos bibliotekoje mus priėmė jos darbuotoja mokytoja V. Puodžiukaitienė ir mielai pravedė edukaciją. Veikos tikslas buvo susipažinti su kiek neįprasta mums literatūra - tai enciklopedijos ir žinynai. Tai darėme žaidimo forma pasiskirstę į dvi komandas. Gavome lapus su paruoštomis užduotimis, o atsakymų ieškojome enciklopedijose, žinynuose, atlasuose. Išties buvo smagu ir naudinga dalyvauti tokioje edukacijoje, visus užvaldė azartas, noras kuo greičiau rasti atsakymą. Ir, svarbiausia, pačiupinėjome tokias knygas, kurias akys bibliotekoje ne visada užmato, o nauda jų be galo svarbi ir didelė.

6 klasės auklėtoja Gintarė Pocevičienė