Advento vainikai

Ketvirtadienio vakaras mūsų klasės vaikams ypatingas. Iki Advento pradžios belikę vos pora dienų. Tad po visų dienos darbų nutarėme susirinkti klasėje, kuri ir vėl virto ,,Kūrybinėmis dirbtuvėmis'.' Vaikai su tėveliais atėjo nešini eglių, pušų, tujų šakelėmis, džiovintomis gėlėmis ir vaisiais, kaštonais ir riešutais. Pindami vainikus susimąstėme, ką iš tikrųjų mums reiškia Adventas, geri darbai, ramus šventės laukimas.

Netgi tie, kurie sirgo, prisijungė prie mūsų, pynė vainikus namuose ir siuntė nuotraukas.

Jauki vakaro atmosfera, bendras darbas, buvimas kartu -tai didžiulė vertybė.

Norėjome, kad mūsų darbu pasidžiaugtų visa mokyklos bendruomenė. Pirmadienį vainikai iškeliavo į namus. Tikimės ,kad žvakelių šviesa kvies visą šeimą ramiems Kalėdų laukimo vakarams.

Mokytoja Jūratė Puidienė