Vaikų Velykėlės

Šiemet Vaikų Velykėlių (Atvelykio) švente džiaugėsi pradinių klasių mokiniai. Šventę jiems „padovanojo“ penktokai. Penktokams tai buvo pirmasis jų pačių organizuotas ir vedamas renginys, todėl baimės vaikams netrūko. Renginys vyko visose keturiose klasėse vienu metu, tad penktokai ten keliavo po tris.

Skambėjo vaikiškos dainelės klasėse, buvo papasakota apie Velykų ir Atvelykio šventes, svarbiausius jų akcentus. Tada mažieji savo žinias patikrino viktorinoje, po kurios vėl išgirdo daug įdomybių apie kiaušinius – tiek margintus, tiek saldžius. Prasiblaškymui vaikai buvo pakviesti pažaisti žaidimą „Radau“, siunčiant kiaušinį tarp rankų nugaroje ir spėliojant, pas ką jis yra. Ir svarbiausioji renginio dalis – popierinių kiaušinių spalvinimas ir klijavimas ant Atvelykio zuikio pilvo. Papuošti kiaušiniais zuikiai demonstruojami antrame mokyklos aukšte.

Padovanoję saldžias dovanėles, padėkoję už smagiai praleistą laiką, penktokai atsisveikino su mažaisiais draugais ir, kupini įspūdžių, nuskubėjo jais pasidalinti su klasės auklėtoja.

5  klasės mokiniai