Saugus internetas

Šiandien tikriausiai  net pradinėse klasėse nerasime mokinių, kurie nesinaudotų internetu. Bet ar tai  tikrai nepavojinga vaikams?
 Norėdami surasti atsakymą į šį klausimą,  ketvirtos klasės mokiniai apsilankė  Lekėčių miestelio  bibliotekoje, kur mus maloniai priėmė bibliotekos vedėja Aušrelės Kriauzienė.  Ji vedė mums įdomią ir naudingą pamoką apie saugų internetą.  Sužinojome, kiek daug pavojų  slypi šiuose tinkluose. Neatsakingas bendravimas socialiniuose tinkluose gresia asmens duomenų paviešinimu. Čia labai lengva pakliūti į apgavikų pinkles, patirti patyčias ar psichologinį  spaudimą. O kur dar  atsiunčiamos įvairios nežinomos programėlės, kartu su kuriomis į kompiuterį gali patekti virusai. Kaip elgtis, kad  taip  nenutiktų, vaikai ir sužinojo šios pamokos metu.  Be to, gavo bibliotekininkės paruoštą medžiagą tėveliams ,,Jūsų vaikai skaitmeniniame pasaulyje".
 Mūsų žinias pamokos gale  Aušrelė patikrino protmūšyje, o už teisingus atsakymus buvome apdovanoti  kai kuo saldžiu. O kuo - tai paslaptis!
 Nuoširdžiai sakome ačiū už puikią pamoką.

Mokytoja Laima Plėšikaitienė