Tarptautinis projektas  ,,Inkliuzinio mokymo klausimai"

Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro mokytojai plėtos savo patirtį inkliuziniame mokyme dalyvaudami tarptautiniame projekte, kurio tikslas - mažinti mokinių, paliekančių mokyklą skaičių, padėti praradusiems motyvaciją mokytis. Projektas ,,Inkliuzinio mokymo klausimai" vyks dvejus mokslo metus, 24 mokyklos moksleiviai turės galimybę aplankyti Portugaliją, Italiją, Ispaniją ir Turkiją. Tiek pat moksleivių užsieniečių priimsime ir savoje   mokykloje. Planuojame 2 -3 dienų keramikos mokymo ciklą bei tradicinių liaudiškų žaidimų mokymą, Laukia dveji įdomūs metai. Projektui vadovauja R.Krikštopaitienė.