PI  diena Zapyškio pagrindinėje mokykloje

Kovo 15 dieną vykome į Zapyškio pagrindinę mokyklą pristatyti savo informatikos projektinių darbų PI dienos šventėje.

Prieš projektą informacinių technologijų ir matematikos mokytoja Rūta Krikštopaitienė mus pamokė keleto greitųjų matematikos skaičiavimo taisyklių ir, pasiskirstę darbus,  pradėjome dirbti su informacinėmis technologijomis integruodami matematiką.  Sulaukę kovo 15 dienos, išvykome į Zapyškio pagrindinę mokyklą. Kodėl būtent į Zapyškio pagrindinę mokyklą? Mokytojos nusprendė, jog būtų smagu, jeigu mes susitiktumėme su savais draugais, su kuriais susipažinome praeitais metais švęsdami PI dienos šventę. Kai nuvykome, mus pasitiko Zapyškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytoja Vida Mureikienė. Informacinių technologijų kabinete pristatėme savo projektinius darbus.

Pertraukėlės metu klausėmės pianinu grojamo Pi skaičiaus, grožėjomės nuspalvinta PI diagrama. Toliau vyko komandinis darbas. Iš mokinių buvo sudarytos dvi komandos – „Zapyškiečiai“ ir  „Lekėtiškiai“. Deja, žaidimuose ir galvosiūkiuose sėkmė buvo jų pusėje - laimėjo rezultatu  3 – 1. Po komandinio darbo visi suskubome valgyti PI pyragą ir pabendrauti su savais draugais. Pasivaikščiojome po Zapyškio pagrindinę mokyklą. Mokytoja V. Mureikienė mums aprodė  buvusios mokinės  kurtus paveikslus, kuriose nupiešti visi mokyklos mokytojai.

PI šventė - smagus renginys ir tikimės, jog kitais metais vėl apsilankysime Zapyškio mokykloje, o gal  Zapyškio mokykla vėl aplankys mus.

8 klasės moksleivis
Laurynas Katilauskas