Šakių r. Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras, Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių r. sav., el.paštas: rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt,  tel. 8-668-77698

Patyčių dėžutė

 Mokyklinių autobusų grafikas 2021/2022 m.m

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 1.  (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Jančiai – Novaraistis - Kurynė – Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai Draugystės g. 36

6.20

Kurynės k. 1 A Jankų sen. Kazlų Rūdos sav.

6.45

Kurynės k. 10 Jankų sen. Kazlų Rūdos sav.

7.00

Gervių g. 12 Kuro k. Kauno r. sav.

7.15

Jančių k. Pamiškio g. 11

7.20

Jančių k. Šakių g. 58

7.25

Jančių k. Šakių g. 63

7.30

Jančių k. Smėlio g. 3

7.35

Lekėčių Šakių g. 17

7.40

Vincentupio g. 3, Vincentavo k. Zapyškio sen,

7.45

Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen.

7.50

Lekėčiai Pušyno g. 8

7.55

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 2   (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Jančiai – Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai Pušyno g. 8

13.00

Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen.

13.10

Šakių g. 17 Lekėčių k.

13.15

Lekėčių k. sankryža į Šilagirio girininkiją

13.20

Pamiškio g. 11 Jančių k.

13.30

Smėlio g. 3 Jančių k.

13.35

Lekėčiai Pušyno g. 8

13.45

Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 3. (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Šiuoriškiai – Kretkampis - Jančiai - Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai Pušyno g. 8

14.00

Draugystės g. 71 Kretkampio k.

14.10

Šiuoriškių k. 1

14.15

Kretkampio k. prie kapinių

14.20

M. Pečiulionio K. Puidos sankryžs

14.30

Jančių k Smėlio g. 3

14.40

Jančių k. Šakių g. 58

14.45

Jančių k. Pamiškio g. 11

14.50

Lekėčiai Pušyno g. 8

15.00

 Mokyklos geltonojo autobuso maršrutas Nr. 4 (Wolksvagen crafter JHU 340) Lekėčiai – Novaraistis – Kurynė – Šukėtėliai - Lekėčiai (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Lekėčiai Pušyno g. 8

15.00

Draugystės g. 71 Kretkampio k.

15.10

Šukėtėlių k. Kriūkų sen.

15.15

Srovės g. 18 Vincentavo k. Zapyškio sen.

15.20

Pamiškio g. 11Jančių k.

15.25

Šakių g. 63 Jančių k.

15.30

Kurynės k. 10 Jankų sen. Kazlų Rūdos sav.

15.20

Kurynės k. 1 A Jankų sen. Kazlų Rūdos sav.

15.35

Gervių g. 12 Kuro k. Kauno r. sav.

15.40

Lekėčiai Pušyno g. 8 (Draugystės g. 36)

15.55

Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 1 (IVECO JCD 140) Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Pavilkijys Nemuno g. 17

6.55

Kretkampis (prie kapinių)

7.10

M. Pečiulionio K. Puidos sankryža

7.15

Šėtijų k. Piliakalnio g. 33

7.20

Tirmėnų k. 4

7.25

Draugystės g. 71 Kretkampio k.

7.30

Šiuoriškių k. 1

7.40

Šukėtėlių k. Kriūkų sen.

7.45

Lekėčiai Pušyno g. 8

7.55

Pavilkijys Nemuno g. 17

8.00

Seniūnijos autobuso maršrutas Nr. 2 (IVECO JCD 140) Pavilkijys-Lekėčiai-Vincentava-Pavilkijys (pirmadienis-penktadienis)

Sustojimas

Laikas

Pavilkijys , Nemuno g. 17

12.50

Lekėčiai Pušyno g. 8,

13.00

Šiuoriškių k. 1

13.15

Draugystės g. 71 Kretkampio k.

13.20

Tirmėnų k. 4

13.25

Šėtijų k. Piliakalnio g. 33

13,40

M. Pečiulionio K. Puidos sankryža

13.55

Kretkampis (prie kapinių)

13.45

S. Sutkaus g. 24A, Mikytų k.

13.50

Pavilkijys , Nemuno g. 17

14.00

Nuoroda

Reflectus baneris 500

1809l

KK projekto logo

Go to top