Projektas „Sveikas kaip ridikas“

Rudens derliaus šventė

Atėjo laikas, kai vasaros užaugintos, rudens  subrandintos  daržovės  ir vaisiai keliauja į rūsius, stiklainius, puikuojasi  ant namų stalo. Norėdami pagerbti ir pareklamuoti  lietuviškas daržoves ir vaisius, projekto „Sveikas kaip ridikas“ organizatoriai spalio 24 dieną mokykloje  surengė  Rudens derliaus šventę.  Jaunųjų gamtininkų būrelio nariai  pristatė Rudens derliaus parodėlę.  Kadangi  šis ruduo  negailėjo spalvų ir aukso  lapų, penktokai parodėlę  papuošė lapų  kompozicijomis. Pradinių klasių mokiniai  iš vaisių, daržovių  bei  kitos gamtinės medžiagos  kūrė įvairiausius pasakų personažus. 10 bei 7 klasių mokiniai per technologijų pamokas spaudė vaisių ir daržovių sultis bei  vaišino visą mokyklos bendruomenę.  Renginio organizatoriai  kvietė  visus kuo daugiau valgyti lietuviškų daržovių, vaisių, gerti jų sultis. Daržovės ir vaisiai ypač  reikalingi  jauniems, nes turi daug  maistingųjų savybių bei  teikia naudą žmogaus sveikatai.