Pradinukų Paskutinio skambučio šventė

IMG 9261Birželio 6 d. mokykloje nuaidėjo Paskutinio skambučio aidas pradinių klasių mokiniams. Į šventiškai paruoštą aikštelę susirinko mokiniai, vaikų tėveliai, mokytojos, mokyklos vadovai. 4-ąją klasę baigę mokiniai gavo pirmus rimtus dokumentus - pradinio išsilavinimo pažymėjimus, kuriuos įteikė mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė.  Mokiniai buvo apdovanoti Padėkos raštais už labai gerą mokymąsi bei aktyvų dalyvavimą olimpiadose, konkursuose. Ketvirtokai dėkojo savo mokytojai Jūratei Puidienei už kartu praleistus darbingus metus įteikdami savo gamintas molines gėlytes. Skambant linksmai muzikai, kartu su renginių organizatore Milda Ratomskiene vaikai pasinėrė į burbulų leidimo pramogą.  Leisti burbulus gaudant vėją yra ne tik nuostabi pramoga, bet taip pat ir ypatinga terapija.

Mieli Pradinukai, lai saulė Jums visada šviečia aukštai, o Jūsų šypsena lai niekada nepradingsta.

Linkime gražių, saulėtų vasaros dienų ir tegul ši vasara Jums būna dosni ir įsimintina.

Mokyklos administracija