001Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras,

Pušyno g. 8, Lekėčiai, LT-71225, Šakių raj.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, Juridinio asmens kodas 190821325

Tel. 866877698, el.p.rastine@lekeciai.sakiai.lm.lt


fb

Patyčių dėžutė

Matematika ir pastatai Lisabonoje

IMG 20220531 WA0008Trečiasis projekto „Life is math around us “ Nr. 2020-1-LT01-KA229-077897 susitikimas Lisabonoje vyko gegužės 30 - birželio 3 dienomis. Projektas orientuotas į mokinius, kuriems matematika yra tik nuobodus dalykas, bet Lisabonoje jis tapo pačiu mėgstamiausiu. Susitikimo tema buvo matematika pastatuose. Mokiniai iš Turkijos, Lietuvos, Slovakijos ir Portugalijos atliko įdomias veiklas mokykloje: statė tiltus iš gautų medžiagų, programavo robotų judėjimą, kodavo muziką. Lisaboną pažino naudodami Actionbound programėlę, kuri pagal GPS koordinates mokinius vedžiojo po senamiestį ir dar matematines užduotis pateikinėjo. Informatyvios veiklos buvo paruoštos ir zoologijos sode, o finale laukė delfinų pasirodymas. Aplankytas ir toliausiai į vakarus nutolęs vandenyno pakrantės taškas - uolos kyšulys netoli Sintros miestelio bei Mafros miestelis ir didingi karališkieji rūmai.       

    Mokiniai diskutavo apie mokyklų išlaidas šildymui, elektrai, šiukšlių išvežimui, vandenui, mokinių pavėžėjimui ir lygino didelių ir mažų mokyklų išlaidas, pristatė garsiausius šalių pastatus bei mokslininkus. Laisvomis minutėmis mėgavosi virtualios realybės akiniais, žaidė draugiškas krepšinio rungtynes ir daug bendravo. 

Bendros veiklos su bendraamžiais, nauja aplinka padarė didelį kultūrinį poveikį visiems dalyviams. Grįžome supratę, kad matematikos mokslas, kaip ir mus supantis pasaulis, yra nuostabus.

Matematikos mokytoja Rūta Krikštopaitienė

205x90

svarbu

KK projekto logo

Reflectus baneris 500

1809l

Go to top