Išvyka į Šakių policijos komisariatą

Mūsų mokyklos 6,7,8 ir 9 kl. mokiniai lankėsi Šakių policijos komisariate. Kadangi mokinių skaičius vienai paskaitai buvo per didelis, mokiniai buvo padalinti į dvi grupes. Bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė supažindino su policijos istorija. Labai smagu, kad  kuriant policijos bendruomenę didelis indėlis yra Lekėčių krašto žmonių. Mokiniams labai patiko policijos pareigūnų naudojamos spec. priemonės. Pareigūnė leido išbandyti liemenes, kurios tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastos, bet pabandžius smūgiuoti kumščiu krumpliai sužalojami. Mokiniai išbandė ir riaušių malšinimui naudojamus skydus, šalmus, bananus, „pasimatavo“ antrankius. Visus labai sudomino elektrošoko veikimo principas, padangų, pirštų, kirvio, laužtuvo antspaudų paėmimas ir tyrimas. Mokiniai netgi „pasėdėjo” laikino sulaikymo kameroje, apžiūrėjo sulaikytų asmenų apklausos kambarius.  Pareigūnė supažindino su tarnybiniais automobiliais.

Visi mokiniai buvo labai žingeidūs, klausimai liejosi vienas po kito.  Pareigūnė bandė klausiančius pristabdyti, kadangi klausimų buvo labai daug. Visi liko  patenkinti išvyka, visus lydėjo pozityvas ir gera nuotaika.

Socialinė pedagogė Loreta Martynaitienė