Naudinga išvyka

IMG 20220316 105108Šį trečiadienį (03-16) dešimtokai kartu su mokytoja Rasa Kaukiene išvyko apsilankyti Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre. Atvykus mums parodė visą konditerijos gaminimo virtuvę, galėjome bandyti pasigaminti lietuviškus riestainius. Vėliau apsilankėme skyriuje, kuriame pamatėme įvairias mėsos perdirbimo ir gaminimo mašinas. Mums papasakojo apie tai, kaip mokiniai apsisaugo nuo sužeidimų darbo metu. Gimnazijos skyriaus vedėja vedžiojo po didelę dalį mokyklos, supažindino su keletu mokytojų, dirbančių klasėse, bei papasakojo apie visą mokyklos tvarką bei stojimo sąlygas į šią įstaigą. Visa kelionė buvo labai naudinga, daug ko sužinojome bei pamatėme, buvo įdomu pamatyti, kaip viskas vyksta šiame centre.

10 kl. mokinė Karolina Milkevičiūtė