Išvyka į Kauną

Lapkričio 30 d. 5-6 klasių mokiniai  aplankė Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejų, kur dalyvavo edukacijoje apie karo ginklus, jų atsiradimo istoriją. Ne tik išklausė ir apžiūrėjo, bet ir dalyvavo šaudymo iš lanko varžybose. Taip pat teko sudėti, išardyti  bei užtaisyti rimtus ginklus (net automatą Kalašnikovą).

Pabuvę ir padirbėję rimtoje aplinkoje, išskubėjom į Kauno batutų parką  JUMP SPACE. Čia laukė labai linksmi ir judrūs užsiėmimai.  Kad  būtų dar įdomiau, mokytojos pravedė keletą varžybų, o judėti ant batutų tikras iššūkis.

Kaip važiuoti namo, neaplankius Kauno Rotušės  Kalėdų  eglutės, todėl pakeliui į namus buvo aplankyta ir ši  gražuolė.

Nuvargę, bet laimingi grįžom į namučius. Gavo peno ir kūnas, ir protas, ir akys.

Auklėtojos  L. Petrauskienė, R. Krištopaitienė