Orientacinis pasivaikščiojimo žaidimas „ Druskininkai. Deguonies bomba “

Lapkričio 24 d. 7-10 klasių  mokinių grupelė išvyko į Druskininkus. Ten mūsų laukė du puikūs renginiai.

Pirmasis - tai interaktyvi ekskursija, pasakojanti negirdėtą kurorto istoriją ir kviečianti aktyviai įsitraukti pačius žaidėjus. Virtualus, tik mūsų komandai skirtas gidas privertė patreniruoti kojas ir pasukti galvas: reikėjo įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada - žingsnis po žingsnio judėti į priekį, kol įveikėme 3-4 kilometrų maršrutą ir susipažinome su  Druskininkais.

Pradėjome kelionę nuo garsaus lietuvių  kompozitoriaus, dailininko, chorvedžio, kultūros veikėjo M. K. Čiurlionio namų, po to pasukome link V. Jonyno galerijos. Išklausę trumpas istorijas keliavome toliau : ėjom Druskonio ežero pakrante, aplankėm  Sovietų armijos karių kapines,  Raigardo ežeriuką, kur būta žiaurios istorijos ( į jį buvo metami partizanų kūnai). Aplankėme senąsias kapines, kur ilsisi garbingi Druskininkų  veikėjai. Dar daug gražaus ir įdomaus sužinojom keliaudami Dineikos sveikatingumo parku. Keliaudami gėrėjomės nuostabiais gamtos vaizdais bei kvėpavom „deguonies bomba“.

Antrasis sustojimas - Druskininkų  vandens parkas, kurio malonumai  nepalieka abejingų. Supomės jūros bangų baseine, daugiausiai streso sukėlė įspūdingi čiuožimo kalneliai, šildėmės kaitriose pirtyse ir džiaugėmės burbulinėse voniose.

Vakarop kupini gerų emocijų pasukome namų link.

Auklėtojos  L. Petrauskienė ir G.Pocevičienė