Tolerancijos diena

2021 metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos miestas. Kiekvienas miestas ar miestelis yra gyvas todėl, kad jame gyvena skirtingi žmonės. Miestas yra didelis ir vietos čia užtenka visiems gyventojams. Tik reikia mūsų pačių tolerancijos kitaip mąstantiems, kitaip atrodantiems, vyresniems, jaunesniems, išpažįstantiems kitas religijas ar turintiems kitokią odos spalvą.

Lapkričio 16 dieną mūsų mokyklos 9 – 10 klasių mokiniai pilietiškumo pagrindų pamokose kūrė įsivaizduojamą tolerancijos miestą savo mokykloje: gamino gatvių rodykles bei kūrė jų pavadinimus, piešė namus ir juose apgyvendino vertybes, kurios daro mus visus tolerantiškesnius.

Taip pat mokyklos moksleiviai kartu su dalykų mokytojais, klasių vadovais aptarė tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius mokykloje, artimoje aplinkoje, Lietuvos ir pasaulio istorijoje.

Mokytoja Eglė Brazaitytė