Edukaciniai užsiėmimai Kauno tvirtovės VII forto mokomojoje laboratorijoje

Spalio 22 dieną mūsų mokyklos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Kauno tvirtovės VII forto mokomojoje laboratorijoje. Tai viena 2021-2022 m. m. iš mūsų mokykloje tęsiamo projekto „Kokybės krepšelis“ projektinių veiklų.

Moksleivių pažintis su chemijos mokslu prasidėjo edukacine programa  „Įvadas į chemijos pasaulį“. Mokiniai stebėjo cheminius eksperimentus, susipažino su įvairių cheminių tirpalų ir medžiagų savybėmis bei jų dėka vykstančiomis reakcijomis ( fejerverkai skystyje ir kitomis).

Edukacinės programos „Kulinariniai eksperimentai“ metu mokiniai buvo pakviesti į tikrąją molekulinę virtuvę, kurioje susipažino su pagrindinėmis maisto medžiagomis. Sužinojo, ką unikalaus galima iš jų pasigaminti ir kuo jos vertingos mūsų organizmui. Moksleiviai, programos vedėjų padedami, gamino valgomuosius įvairių gėrimų skonio ikrus ir vaisinius makaronus, espuma putas, šaldė ledukus su siurprizais,  gamino ledus. Po visų kulinarinių eksperimentų vaikai  galėjo pasivaišinti pasigamintais skanumynais.