Mokytojų dienos šventė

Kiekvienais metais spalio 5-ąją minime Mokytojų dieną - tai nutiko ir šiandien. Šią gražią antradienio popietę mokyklos mokinių tarybos nariai, padedami mokytojos Rūtos, paruošė Mokytojų dienos šventę. Susirinkus mokytojoms šventę pradėjome Viktorijos, Gabrielės ir Paulinos skaitomais eilėraščiais.

Po to direktorės pavaduotoja Gintarė Pocevičienė  įteikė Šakių rajono savivaldybės Padėkos raštus ir knygas už ilgametį pedagoginį darbą Violetai Briaukienei (45 metai), Raselei Dumskienei ir Dalei Sutkuvienei (40 metų ), Lijanai Aštrauskaitei ( 15 metų). Padėkos raštai bus perduoti ir šventėje negalėjusiems dalyvauti Violetai Adomaitienei ir Egidijui Šimatoniui ( 40 metų).

Įteikus diplomus prasidėjo linksmoji šventės dalis -  8-klasės mokiniai paruošė viktoriną, kurioje varžėsi mokytojų komandos. Po viktorinos vyko aukcionas, kuriam prizus ir visus šmaikščius prizų apibūdinimus paruošė renginių organizatorė Milda Ratomskienė. Buvo tikrai daug nuoširdaus juoko ir atsimintinų akimirkų. Šventei baigiantis visi draugiškai suvalgėme skanų tortą.

Dėkojame MOKYTOJAMS už jų kantrybę, suteikiamas žinias ir linkime daug sveikatos nelengvame darbe.

10 klasės mokinė Karolina Milkevičiūtė