Įdomi kelionė

Rugsėjo 13 d. 3-4 kl. mokinius į svečius pakvietė Žvirgždaičių bibliotekininkė Asta Baubonienė. Žvirgždaičiuose mus pasitiko seniūnė Giedrė Snudaitienė ir palinkėjo kuo daugiau sužinoti apie šį kraštą.

Žvirgždaičių seniūniją ir Lekėčius sieja tai, kad Tupikų kaime gimė, o Lekėčiuose pirmuoju klebonu buvo Nepriklausomybės Akto signataras Justinas Staugaitis. Šiemet minime jo 155-ąsias gimimo metines. J. Staugaičio gimtojoje sodyboje apkabinome šimtamečius ąžuolus, savo norus ir viltis patikėjome stebuklingam akmeniui, žaidėme įvairius edukacinius žaidimus.

Šie metai Šakių rajone- lakūnų Liorentų metai. Bibliotekininkė Asta pasakojo apie lakūnų vaikystę, norą skraidyti ir likimą. Aplankėme A. Liorentaitės kapą, siaura miestelio gatvele ,,skridome'' iki jos tėviškės ąžuolo.

Viešnagė neprailgo, buvo įdomu ir gera pasivaikščioti mūsų rajono žymių žmonių pramintais takais.

Už pasakojimus, žinias, žaidimus, šiltą priėmimą dėkojame bibliotekininkėms Astai Baubonienei ir Aušrelei Kriauzienei.