Gedulo ir vilties dienos paminėjimas

Birželio 15 dieną Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai ir mokytojai nuotoliniu būdu paminėjo Gedulo ir vilties dieną. Pradžioje renginio istorijos mokytoja Vilma Jonaitienė padėkojo mokiniams už atliktus šiai datai paminėti skirtus darbus (pieštus Gyvybės medžius ir rinktus prisiminimus). Po to mokytoja trumpai priminė skaudžius faktus, kuriuos daugelis tikrai žino ir tikrai neturėtų pamiršti, nors praėjo jau 80 metų nuo pirmųjų trėmimų. Išklausę mokytojos mokiniai savo žinias pasitikrino atlikdami testą per Kahoot. Išaiškėjo, kad geriausiai įsiminę faktus (ar atidžiausiai klausė mokytojos😊) yra Vakarė, Nojus, Dovydas.

Po to mokytoja parodė mokinių pieštus Gyvybės medžius. Pasižiūrėti buvo ką – vaikai labai gabūs, išradingi ir kūrybingi.

Pabaigoje mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė dar kartą priminė, kokia tai skaudi daugelio Lietuvos žmonių patirtis, bet pabrėžė, kad džiaugiasi mokinių piešiniuose matydama paukštelius, inkilėlius, daug spalvų. Tai juk įrodo, jog ne be reikalo birželio 14- oji pavadinta Gedulo ir vilties diena.

Dėkojame mokytojai Vilmai Jonaitienei už suorganizuotą ir pravestą renginį.