Atsisveikinimas su mokytoja

Birželio 10 d. ketvirtokai atsisveikino su savo mokytoja Genovaite Bielskuviene. Šiltais žodžiais ir pačių rankomis lankstytais laiveliais mokytoja palydėjo vaikus į tolimesnius mokslo vandenynus, išminties dalelę perdavė dovanotoje Matt Haig knygoje „Ivė ir gyvūnai".

Ketvirtokai dėkojo mokytojai dovanodami savo gamybos atvirukus.

Mokytoja Raselė Dumskienė

Paskutinė ketvirtokų savaitė

Birželio 8 d. 4 klasės mokiniai išsiruošė į nuotaikingą pažintinę išvyką - edukaciją „Cirko meno užsiėmimai". Pakeliui aplankėme Plokščius - miestelį, garsų savo praeitimi, istorijomis apie knygnešius, menantį Vincą Kudirką ir jo bendražygius. Pasigrožėjome gatve - upe Vaiguva, keliavome į Šventaduobę, apipintą lagendomis, žvalgėmės į Nemuno lankas nuo apžvalgos aikštelės. Klausėmės pasakojimo apie varlių kolekciją Lukšiuose, Varlių namelyje - juk pati Varlių Karalienė pasakojo. Ir pats didžiausias stebuklas - vienintelė Pabaltijyje Cirko mokykla Šakiuose. Aikčiojom stebėdami gimnasčių pasirodymus, o pabaigoje patys galėjome išbandyti cirko įrangą, pasimokyti kai kurių triukų.

Birželio 10 d. lankėmės Miško muziejuje Lekėčiuose. Mus pasitiko ir muziejaus istoriją papasakojo Lekėčių girininkijos girininkas J. Urbonavičius. Nustebome - kiek gamtos turtų ir įdomybių yra šalia mūsų.

Mokytoja  Raselė Dumskienė