Rajoninis rusų kalbos dailiojo rašto konkursas

Vasario pabaigoje rajone vyko rusų kalbos dailiojo rašto konkursas. Mokiniams buvo pateikti tekstai apie Lietuvą, įvairias svarbias šaliai vietoves, tradicines šventes. Žinoma, tekstai pritaikyti  skirtingo amžiaus vaikams  ir turiniu, ir apimtimi.

Pagal konkurso nuostatus kiekvienas rusų kalbos mokytojas  galėjo pristatyti dviejų mokinių darbus. Mūsų mokyklai atstovavo šeštokė Lukrecija Burdulytė ir devintokė Karolina Milkevičiūtė. Smagu, kad abi mergaitės tapo prizininkėmis: Lukrecija  tarp rajono šeštokų užėmė I-ąją vietą , o Karolina tarp 9 – 10 klasių moksleivių buvo antra. Sveikiname abi mergaites ir džiaugiamės jų rezultatais.

Rusų kalbos mokytoja Vilija Puodžiukaitienė