Įdomiai paminėta Vasario 16 – oji

Kokia bebūtų situacija Lietuvoje, žmonės randa daugybę būdų paminėti įsimintinas datas. Vasario 16- oji kiekvienam lietuviui ypatingai svarbi šventė ir ji visoje Lietuvoje  minima labai įvairiai.

Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokytojai  ir mokiniai dalyvavo interaktyvioje pamokoje, skirtoje Vasario 16- ajai. Pradžioje pamokos kalbėjusi mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė  pasveikino visus su Lietuvos gimtadieniu – švente, kurią šiemet švenčiame kitaip, būdami savo namuose. „Tačiau kur bebūtume,- teigė direktorė,- kiekvienas turime savo Lietuvą, kiekvienam ji kitokia, bet sava. Jūs turite savo miestelį, namus, artimuosius – tai ir yra Tėvynės dalis. Mes esame tos žalios, dabar baltos Tėvynės dalis.“ Baigdama pasiūlė užduoti sau klausimą, kas kiekvienam iš mūsų yra Tėvynė ir kas mes esame Tėvynei. Direktorė pabrėžė, kad negalima iš Tėvynės vien reikalauti, reikia ir kažką duoti. Mokiniams svarbiausia siekti žinių, būti istorijos dalimi, nes, kiek Lietuvos yra mūsų širdyse, tiek jos bus ir pasaulyje.

Pamoką suorganizavusi istorijos mokytoja Vilma Jonaitienė visus pakvietė labai įdomiai ir šiuolaikiškai paminėti šią šventę – į mobiliuosius telefonus parsisiuntus programėlę pažaisti žaidimą, kuriame buvo pateikti 28 klausimai, susiję su Lietuvos istorija. Mokiniai aktyviai dalyvavo ir atsakinėjo į klausimus. Pirmosios trys vietos atiteko Nojui Plaušinaičiui (6 klasė), Karolinai Milkevičiūtei (9 klasė) ir Adrijai Makūnaitei (1 klasė). Šių mokinių, kai tik grįšime mokytis į mokyklą, laukia prizai. Bet ne tai svarbiausia – visi smagiai praleido laiką ir tikrai įsimins šią pamoką. Dėkojame mokytojai.

Sveikiname visus su gražia ir prasminga švente – VASARIO 16 - ąja.