„ERasmus +“ projekto darbai

Po truputėlį dėliodami detales pagaliau baigėme kurti „Erasmus +“ projekto „Tvari eko mokykla rytoj“ („Eco Schools Sustainable Tomorrow“) stendą. Laikui bėgant jis keisis, bus papildomas naujomis nuotraukomis, informacija, plakatais.

Mokiniai atliko pirmą svarbų projekto darbą – sprendė testus apie klimato kaitą. Mokslo metų pabaigoje jie atliks testą pakartotinai. Tikimės, kad jų suvokimas apie klimato kaitą per metus bus  prasiplėtęs, nes šiuo laikotarpiu jų laukia nemažai darbų, susijusių su gamtos apsauga, resursų tausojimu, klimato kaita, energijos taupymu ir biologinės įvairovės išsaugojimu.

Gintarė Pocevičienė