Padovanokite knygą bibliotekai

images

Artėja Kalėdos ir jau dabar pradedame galvoti apie Kalėdų senelį ir jo atnešamas dovanas. O ar nenorėtumėte patys tapti Kalėdų seneliu? Savo šeimos nariams, draugams ir bičiuliams teikti dovanas įprasta. O gal norėtumėt įteikti dovaną mokyklos bibliotekos skaitytojams? Juk, tikriausiai, namuose knygų lentynoje jau kuris laikas stovi seniai perskaityta knyga, kurios daugiau skaityti nebeimsite. O ši knyga gali būti įdomi kitiems, jos dar neskaičiusiems. Jei ji nėra kažkieno iš artimųjų dovana ar kitų šeimos narių norima perskaityti knyga, paklauskite tėvelių, gal galima ją padovanoti mokyklos bibliotekai. Pasidalinkime vieni su kitais gražiais šventiniais linkėjimais ir knygomis. Jūsų dovanų laukiame bibliotekoje.

Bibliotekos darbuotoja V. Puodžiukaitienė