ARTĖJANT ADVENTUI

Lapkričio 26 dieną 2-3 kl. (mokytoja Jūratė Puidienė) vyko integruota dailės, technologijų ir tikybos pamoka. Artėja Adventas – laukimo ir susikaupimo metas… Tikybos mokytoja R. Dumskienė supažindino vaikus su Advento laikotarpio prasme, pagrindiniais simboliais, tradicijomis. Ne visi žinojo, kad  adventinis vainikas atsirado XIX a. Hamburgo uostamiestyje. Jaunas evangelikų bažnyčios pastorius Johannas Heinrichas Wichernas globojo benamius vaikus ir , norėdamas suteikti jiems džiaugsmo, kiekvieną Advento dieną uždegdavo po žvakę. 24 žvakes sustatė ant padirbto rato. Tai buvo taip gražu ir šviesu, kad ši tradicija išplito po visą pasaulį, tik degamos ne 24 žvakės, o 4 (viena kiekvienai savaitei) .

Mokytoja Jūratė Puidienė kantriai mokė vaikus vainikų pynimo gudrybių, patarė, kaip juos papuošti. Dirbo kiekvienas – noriai, kruopščiai, atsakingai. O šaunaus darbo rezultatais galėjo pasigrožėti visi .

Tikybos mokytoja Raselė Dumskienė, 2-3 kl. mokytoja Jūratė Puidienė