Rugsėjis bibliotekoje

Ar pastebėjote, kaip greitai bėga laikas... atrodo, tik atskubėjom po vasaros mokyklon, o  jau baigiasi rugsėjis.  Mokyklos bibliotekoje jau pažymėtos Agatos Kristi 130 – osios gimimo metinės, Europos kalbų dienai paminėti išleistas stendas, o rugsėjo 29 dieną į svečius pas knygeles pirmą kartą atskubėjo gražus mūsų mokyklos pirmokų būrelis su  mokytoja Danute Kasparavičiene. Mažieji skaitytojai mielai klausėsi jiems skaitomų V. Tamulaičio „ Skruzdėlytės Greitutės nuotykių“ , o po to  išsirinko knygeles, kurias skaitys patys arba su tėveliais. Pirmokai namo išsinešė ir žaisliukus, kurie gal ir yra jų pasirinktų knygelių veikėjai. Jei jų neras šitose knygelėse, tai bus proga skaityti kitas, kad sužinotų jų istoriją. Norisi mažiesiems lankytojams palinkėti smagiai leisti laiką draugaujant su knyga.

Bibliotekos darbuotoja V. Puodžiukaitienė