Rugsėjo 1- osios šventė

Kai per žemę vėl rugsėjis eina,

Aš girdžiu jo skambią dainą -

Jai pritaria skardus varpelis,

Žiedų žiedais nuklotas kelias...

Girdžiu žinių troškimo aidą,

Jaunystės nerimą ir dainą.

Mokslo metų pradžios šventė Lekėčių mokykloje - daugiafunkciame centre prasidėjo šv. Mišiomis lauke prie Šv. Kazimiero parapijos bažnyčios. Mišias aukojęs kunigas Ričardas Kmitas palaimino visus susirinkusius ir palinkėjo sveikatos bei sėkmės mokantis šiuo nelengvu laikotarpiu.

Po šv. Mišių šventė vyko mokyklos stadione, kur visos klasės susirinko į joms pažymėtas vietas. Renginio vedėjai devintokai šventę pradėjo posmais ir  „Tautiška giesme“. Pasidžiaugę atsinaujinusia mokykla bei sutvarkyta aplinka dėkojo visiems, prisidėjusiems prie šio projekto, ir tarti žodį pakvietė mokyklos direktorę Liliją Liutvinienę.

Direktorė savo sveikinimo kalboje nepamiršo nė vieno: pirmokams, jų tėveliams ir mokytojai Danutei Kasparavičienei palinkėjo bendrauti,daug sveikatos, žingeidumo ir mažiesiems padovanojo po knygelę „Eko takučiu“. Penktokus, kurių irgi laukia pokyčiai, skatino keliauti, pažinti, atrasti ir džiaugtis bendravimu. Dešimtokams, mūsų mokykloje sutinkantiems jau paskutinį rugsėjį, linkėjo, kad tai, ką kloja ant savo kelio dabar, nuvestų ten, kur nori būti, turėti savo svajonę ir tikslą. Mokytojams -  sveikatos, keliauti su vaikais ir būti lyderiais, žengti priekyje, bet mokėti atsitraukti pamačius, kad jie geba eiti į priekį patys. Tėvams, žinoma, sveikatos ir daug kantrybės. Už sunkų ir didžiulį darbą, negailint jėgų nei laiko, direktorė Lilija Liutvinienė nuoširdžiai dėkojo ūkio dalies žmonėms ir pavaduotojai  ūkio reikalams Loretai Martynaitienei įteikė gėlių puokštę bei saldžią dovaną visiems pasivaišinti.

Į šventę atvykęs kunigas Ričardas Kmitas dar kartą palinkėjo visiems sveikatos ir Dievo palaimos.

Dešimtokai, tardami prasmingus žodžius, dėkodami visiems neužmiršo ir stebuklingo AČIŪ, o savo pirmajai mokytojai Danutei Kasparavičienei įteikė puokštę gėlių.

Baigdami šventę devintokai padėkojo mokytojams už kantrybę nuotolinio mokymo metu ir įteikė dovaną - medaus ir sūrį.

Po renginio visi skubėjo į pirmąsias pamokas su savo auklėtojomis, o dešimtokai su pirmokais dar liko švęsti stadione.

Už gražią šventę dėkojame devintokams, direktoriaus pavaduotojai Rasai Kaukienei bei auklėtojai Vilmai Jonaitienei.

Mokyklos inf.