Kaip smagu važiuoti su ,,Trikke” triračiu!

Kovo 5 dieną mūsų mokykloje lankėsi sveikatingumo sporto treneris Laimontas Rakauskas, kuris supažindino su ,,Trikke" transporto priemone. Tai sveika, išmani ir svarbiausia smagi sportinė veikla. Judesiai, posūkiai, ritmas ir greitis sukelia norą juo važiuoti ir važiuoti. Judant kūnui į skirtingas puses galima pasiekti iki 30 km per val. greitį. Pirmiausiai treneris trumpai supažindino su važiavimo technika. Daugeliui tai atrodė labai sudėtinga ir baugu. Baimė greitai dingo pirmiesiems mokiniams užlipus ant triračio.Greitai prasidėjo varžybos, kurios sukėlė daug teigiamų emocijų.

Kūno kultūros mokytojas Darius Ruzgys