Šv. Kazimiero - Lekėčių miestelio globėjo – minėjimas

Kovo 4 dieną prasidėjo prasmingas ir Lekėčių miestelio žmonių laukiamas šv. Kazimiero keturdienis. Prie šio Šventojo paminklo būriavosi Lekėčių mokyklos - daugiafunkcio centro jaunimas prasmingai paminėti Šv. Kazimiero - Lekėčių miestelio globėjo.  Literatūrinėje kompozicijoje skambėjo moksleivių skaitoma poezija, aidėjo dainos, o paminklo prieigos buvo papuoštos vaikų sukurtais trispalviais vėjo malūnėliais. Džiaugiamės ir didžiuojamės augančia jaunąja karta.

Lekėčių mokyklos – daugiafunkcio centro kultūrinių renginių organizatorė Milda Ratomskienė priminė susirinkusiems, kad  Šventasis Kazimieras yra ir Lekėčių miestelio,  ir visos Lietuvos globėjas, garsėjęs kaip išmintingas žmogus, prabangos ir malonumų aplinkoje išdrįsęs drąsiai, atvirai irtis prieš visuotinę nuomonę, pasirinkti krikščioniškąsias vertybes: tikėjimą, maldą, rūpestį vargšais, ištikimybę, skaistumą, saiką. Daugybė jaunų žmonių šio Šventojo gyvenime atpažįsta norą eiti prieš srovę, nesitaikstyti su neteisybe, melu, rinktis tai, kas tikra, amžina.

Mokyklos  informacija