Projekto komanda aplankė Vilnių

Net ir atostogų metu mokiniai ruošiasi penktajam  Erasmus + programos bendrojo ugdymo mokyklų mainų partnerysčių projekto „Inkliuzinio mokymo kultūriniai aspektai“ penktajam tarptautiniam susitikimui, kuris vyks  Lekėčių mokykloje – daugiafunkciame centre sausio mėnesio paskutinę savaitę. Be liaudiškų šokių ir dainų repeticijų, mokiniai ruošiasi svečius supažindinti su Lietuvos sostine Vilniumi bei Trakais. Ypatingas dėmesys atiteks Zyplių dvarui, kuriame bus surengtas paskutinis vakaras, o etnografiniame muziejuje svečiai dar turės tautodailės užsiėmimus.

Mokyklos  projektinės veiklos komanda vyko į Vilnių turėdami keletą svarbių užduočių: sudaryti maršrutą po senamiestį, numatyti susitikimo ir laisvo laiko vietas, numatyti,  kur galėtų pavalgyti įvairių tautybių ir poreikių žmonės. Viską išbandėme patys, koregavome maršrutą, atsisakėme keleto lankytinų vietų, atradome naujų, juk miestas keičia savo veidą kasmet. Į savo maršrutą įtraukėme Užupio respubliką, stebinančią menininkų išmone, o Užupio respublikos Konstituciją visi svečiai galės perskaityti savo gimtosiomis kalbomis.

Dėkojame mokytojai V. Adomaitienei už žinias ir pagalbą jauniesiems gidams, kuriems ekskursiją teks vesti anglų kalba. Ši kelionė – repeticija buvo nuotaikinga, prieššventinė, aplankėme gražiausią Europos Eglutę ir nepraleidome progos ant stebuklų plytelės paprašyti svajonių išsipildymo kitais metais.

Mokytoja Rūta Krikštopaitienė