Edukacija Kaune

Šiandien  1-2 klasės mokiniai buvo Kaune. Pirmiausia dalyvavome edukacijoje ,,Spalvoto stiklo žaidimai.'' Edukatorė supažindino su stiklo laužymo, šlifavimo, kaitinimo technologija, pademonstravo savo darbus ir pakvietė patiems ką nors gražaus pasigaminti. Didesnė dalis vaikų gamino veidrodėlį arba žvakidę. Ši veikla taip patiko, kad nusipirkome paruoštukus ir dar papildomai pasigaminome įvairių žaisliukų:kas namelį, kas žvaigždę, kas batelį.

Tada pasukome link Rotušės. Mus pasitiko graži kosminė eglutė. Pasisupę sūpynėse ar ant arkliukų, puolėme skambinti Kalėdų seneliui. Nykštukas patarė surinkti savo mėgstamą skaičių ir jau kalbiesi su Seneliu. Kol vieni kalbėjo, kiti laiškus seneliui rašė, treti senelio krėsle pasėdėjo. Laiškus sumetėme į namelį-pašto dėžutę- ir keliavome toliau.

Vykome į Užliedžių gyvūnų prieglaudą. Netuščiomis atvykome. Pyragus prekiaudami, buvome surinkę šiek tiek pinigų ir nutarę juos paskirti labdarai. Paramą gavome ir iš Aušrelės Kriauzienės bei Reginos Klimaitienės. Nupirkome įvairių higienos priemonių, ploviklių, rankšluosčių, pirštinių... Ir gyvūnams reikia gyventi švariai ir patogiai. Mus pasitikęs prieglaudos prižiūrėtojas papasakojo apie čia gyvenančias kates ir šunis, atsakė į vaikų klausimus.

Diena buvo kupina naujos patirties, žinių ir įgūdžių.

Mokytoja Jūratė Puidienė