Pyragų diena

Lapkričio 6-oji – Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus, jais dalintis, pardavinėti draugams, bendraklasiams, kolegoms, pažįstamiems.

Šiandien ir mūsų mokykla pakvipo pyragais. Vaikai į klasę nešėsi namuose keptus pyragus. Ir kokių čia jų tik nebuvo. Riešutinių, obuolių, vaflinių, karamelizuotų, žagarėlių, braškinių... Vien obuolių pyragų buvo penki. Ir visi jie skirtingo skonio.

Tokia gausybe skanėstų norėjosi pasidalinti su visais.Tad ilgųjų pertraukų metu pirmojo aukšto fojė virto pyragų turgumi. Pyragus pirko beveik visi šiandien mokykloje buvę mokiniai, mokytojai, kiti darbuotojai. O daug pirkusius apdovanojome pasirinktu pyragaičiu.

Uždarbis visai neblogas. Suskaičiavome beveik 24 Eurus. Jau aptarėme, kam už surinktus pinigus suteiksime džiaugsmo.  Įsitikinome, kad Pyragų diena- tai puiki galimybė visiems susiburti siekiant bendro tikslo.

Visiems pirmokų ir antrokų pyragų ragautojams tariame nuoširdžiai ačiū už saldų pyragišką gerumą.

Mokytoja Jūratė Puidienė