Svečiuose  -Šakių policijos komisariato pareigūnė Aušra Mockevičiūtė

Į mūsų mokyklą spalio 23 dieną atvažiavo Šakių policijos komisariato pareigūnė Aušra Mockevičiūtė - septintos bei aštuntos klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie žmogaus teises ir pareigas, mūsų amžiaus jaunuolių teises ir pareigas bei teisinę atsakomybę. Mums visiems pareigūnė papasakojo apie baudžiamąjį kodeksą, administracinių teisių pažeidimo kodeksą, eismo taisyklių bei priminė mums keletą aktualiausių taisyklių.

Paskaitos pabaigoje  visi nuoširdžiai padėkojome pareigūnei ir tikimės  tokių naudingų paskaitų išgirsime dar ne vieną kartą.

8 kl. Karolina Milkevičiūtė