Enciklopedija ir žinynas – tikras žinių lobynas

Spalio 23 dieną į mokyklos biblioteką atskubėjo penktokai ir jų auklėtoja Rasa Kaukienė. Bibliotekoje penktokai buvo ne kartą, bet šiandien jie susipažino su enciklopedijų ir žinynų įvairove.  Penktokai, pasiskirstę į dvi grupes, uoliai ieškojo atsakymų į jiems paruoštus įvairiausius klausimus apie gyvūnus ir augalus, muzikos instrumentus, piratus, profesijas, planetas ir kt. Labai svarbu, kad vaikai mokėsi, kaip reikia ieškoti informacijos, ir, žinoma, kaip darniai dirbti drauge. Kai kurie iš jų prisipažino, kad daugelį enciklopedijų matė pirmą kartą. Tikimės, kad nuo šiol šios knygos taps gerais penktokų draugais.

Bibliotekininkė V. Puodžiukaitienė