,,Žinių bomba’’ ir ,,Dzyvų dzyvai“

Spalio 10 dieną mes, penktokai, kartu su mūsų auklėtoja Rasa Kaukiene vykome į dvi edukacijas Kaune. Iš pradžių atvykome į pirmąją edukaciją ,,Žinių bomba’’, vykusią Karo muziejuje. Ten mus pasitiko gidas ir paaiškino, ką turėsime daryti. Mes pasiskirstėme į dvi komandas. Po to turėjome surasti ir ,,išminuoti bombas’’, atlikdami įvairias užduotis: surasti tam tikras datas, sudėlioti dėlionę ir išspręsti kryžiažodį. Vykdydami paskutinę užduotį, mes radome radijo stoteles ir, jomis palaikydami ryšį, ieškojome įvairių paminklų. Galiausiai iš užduočių atsakymų gavome posakį: ,,Tas laisvės nevertas, kas negina jos“. Atsisveikinę su Karo muziejumi nužingsniavome į Velnių muziejų, kuriame dalyvavome edukacijoje ,,Dzyvų dzyvai“. Ten pasitikusi gidė leido mums atsisėsti ant grindų ir pailsėti. Ji mums papasakojo sakmių ir padavimų apie velnią, sužinojome, kaip jį atpažinti! Matėme daug įvairių velnių iš skirtingų šalių. Edukacijos pabaigoje gidė norėjo patikrinti mūsų žinias ir mes turėjome atsakinėti į klausimus: kokie yra velnio vardai, kaip jis atrodo, ką jis mėgsta ir ko jis bijo.

Ši ekskursija buvo labai smagi ir įdomi! Už ją dėkojame mūsų auklėtojai Rasai Kaukienei!

5 klasės mokinė Lukrecija Burdulytė