Rugsėjo mėnesį vaikai
        Lyg žirniai ritasi iš ankščių,
     Rytais riste lyg kamuoliai
     Ką tik iš vasarėlės valčių.

Kol auga, rūpesčių kasdien,
                  Bet jiems labai mūs žodžių reikia,
            Dar žvilgsnių, meilės ir vilties,
   Ir sukauptų jėgų užaugti.

Iš ankščių ritasi vaikai,
          Linksmi ir gražūs obuoliukai,
Tegul ridenasi linksmai,
      O mes šalia sustoję būkim.
                                                                      D.Aniulienė

Kelionė į Mokslo ir Žinių šalį prasideda rugsėjo antrąją

Lekėčių mokykloje- daugiafunciame centre Mokslo ir Žinių diena prasidėjo šv. Mišiomis, kurias aukojo kunigas Ričardas Kmitas. O mokykloje renginio vedėja devintokė Miglė Skopaitė šventę pradėjo ,,Tautiška giesme“. Devintokai visiems porino istoriją apie suskilusį ir sveiką indus leisdami visiems suprasti, kad kiekvienas žmogus yra savitas ir unikalus ir kad kiekvienas turi teisę augti, mokytis, ieškoti ir išmokti.

Į šventę atvyko daug svečių - tai Šakių savivaldybės tarybos narė Rima Rauktienė, kuri sveikinimo kalboje teigė, kad mokykla, tėvai, vaikai, mokytojai sukuria miestelio dvasią, mokykla tą jauną sėklą išaugina į asmenybę, kuri taps valstybės pamatu. Šakių savivaldybės tarybos narė Rima Rauktienė palinkėjo: ,,Aukime vidumi, būkime stiprūs, susidorokime su stresais kasdienybėje“, - ir įteikė pirmokams Mero Edgaro Pilypaičio dovaną – knygeles ,, Tavo sėkmės kelias“ bei saldžią dovaną bendruomenei.

Laikinai einanti seniūno pareigas Onutė Rakauskienė sveikino visus įteikdama nuostabių gėlių puokštę sakydama, kad rugsėjis atėjo pas visus ir paskelbė atsakingo ir sunkaus darbo kelio pradžią, ir linkėjo didelės bendrystės visa kur. Mokyklos direktorius Linas Adomaitis sveikino visus su švente, pasidžiaugė sporto salės remontu ir jos pritaikymu Lekėčių bendruomenės renginiams. Direktorius perskaitė Švietimo ministro A. Monkevičiaus sveikinimą ir palinkėjo sėkmės siekimų ir pažinimo kelyje. Lekėčių Šv. Kazimiero bažnyčios kunigas Ričardas Kmitas palinkėjo, kad Viešpats visą bendruomenę globotų ir laimintų gražius siekius.

Dešimtokai ir jų auklėtoja Dalė Sutkuvienė sveikino pirmokus ir apdovanojo ne tik sąsiuvinukais, lipdukais – atšvaitais, spalvinimo knygelėmis, bet ir baravykais. Po renginio visi skubėjo į pirmąsias pamokas – susitikti su auklėtojais.

Už gražią šventę bendruomenė ir mokyklos administracija dėkoja mokytojai Rūtai Krikštopaitienei ir devintokams.

Mokyklos inf.