Gegužinė 2019

Birželio 7 dieną visi  vakare rinkosi tradicinę gegužinę. Orai per gegužinę kasmet  būna permainingi – šokius 5 -10 klasių mokiniai šoko lauke net ir lietučiui lyjant, o apdovanojimus tęsėme mokykloje... Gegužinėn  susirinkusius pasveikino pavaduotoja R. Kaukienė ir pasidžiaugė, kad  metai beveik apsuko ratą ir laikas susumuoti rezultatus.

Pirmiausia padėkota mokytojams, rengusiems mokinius olimpiadoms, konkursams - Vilijai Puodžiukaitienei, Violetai Adomaitienei, Dalei Sutkuvienei, Laimai Plėšikaitienei, Danutei Kasparavičienei, Genovaitei Bielskuvienei, Laimai Petrauskienei, Vilmai Jonaitienei,  Rūtai Krikštopaitienei, Gintarei Pocevičienei, Rasai Kaukienei, Eglei Brazaitytei, Vidai Mureikienei, Onai Šimatonienei, Rimantai Poderytei, Vaidai Brazaitienei.

Padėkota ir bendruomenės nariams, tėveliams - Neringai ir  Mariui Sprainaičiams, Kęstučiui Bybartui, Povilui Jurčiui, Loretai ir Valdui Martynaičiams - už paramą mokyklai.

Na, ir lauktoji vakaro dalis – šokiai. Pirmi  šoko nykštukų šokį darželio grupė ,,Zuikučiai“, o ,,Meškučiai“ - ,,Pasėjau žilvitį“. Pirmokai ir antrokai šoko du šokius - ,,Katinėlis“, Grybų rauti“, trečios ir ketvirtos klasės mokiniai - ,,Latrišą“ ir ,,Noriu miego“, penktokai su septintokais šoko ,,Ciceliukė Marceliukė“, o šeštokai su septintokais – šokį ,,Vėdaras“, septintokai - šokį ,,Trepsiukas“. Aštuntokai visus pakvietė šokti šokį ,,Grečenikė“, o devintokai su aštuntokais -,,Pjoviau šieną“, dešimtokai  su aštuntokais – ratelinę polką.

Gegužinėje apdovanoti mokyklos pirmūnai, olimpiadų, konkursų, sporto varžybų nugalėtojai ir juos rengę mokytojai.

Už kasmetinės gegužinės organizavimą, už išmokytus šokius nuoširdžiai dėkoja visi šokėjai: ir mokiniai, ir mokytojai – pavaduotojai Rasai Kaukienei. Dėkojame ir muzikos mokytojai Izolinai Rudzevičienei.