Paskutinio skambučio šventė

Čia skambutis kviečia, čia išlydi,

O šiandieną Jus lydėt eilė.

Tikime - visi jau pasiruošę skrydžiui,

Belieka tik sparnus ištiest.

Birželio 7 dieną mūsų mokykloje vyko Paskutinio skambučio šventė. Mokytoja D. Sutkuvienė ir jos auklėtiniai devintokai šventę pradėjo posmais sveikindami dešimtokus ir visus susirinkusius. Pirmokėliai (mokytoja J.Puidienė), jau gerokai ūgtelėję ir daug drąsesni, padeklamavo apie tai eilėraštuką ir padovanojo dešimtokams po tušinuką.

Atstraksėję mokyklos lysvėje šį tą pasisėti rudenį čia svečiavęsi kiškučiai (Lukas Šventoraitis, Justinas ir Žilvinas) labai nustebo papuolę į šventę ir negalėjo patikėti, kad taip greitai prabėgo mokslo metai. Juos labai sužavėjo darželinukų sveikinimas - dvi puikiai padainuotos dainelės (mokyt. I.Rudzevičienė ir A.Pakalkienė), todėl jie, žinodami, kad saldainius valgyti nesveika, obuoliais pavaišino ne tik juos, bei ir pirmokus bei dešimtokus.

Daug šiltų žodžių ir prasmingų linkėjimų dešimtokams tarė mokyklos direktorius L. Adomaitis, pirmoji mokytoja A.Pakalkienė, auklėtoja V.Jonaitienė ir Lekėčių parapijos klebonas.

Atsisveikinimo žodį tarė ir dešimtokai. Jie atsidėkojo šiltais žodžiais, gėlių puokštėmis ir pyragu. Devintokams tradiciškai perdavė mokyklos simbolį - raktą. Šventei baigiantis ir skambant Vl. Bagdono dainai „Mano senai mokyklai“ pirmokai išlydėjo dešimtokus, o devintokų auklėtoja visus pakvietė į vakare vyksiančią tradicinę Gegužinę.