Nacionalinis mokyklų sveikatinimo akcijų festivalis

Įgyvendindama projektą „Išmok  jaustis gerai“, mūsų mokykla gegužės 20- 24 dienomis organizavo įvairias sveikatos gerinimą skatinančias veiklas.

Mokytojai skaičiavo per savaitę nueitą atstumą pėsčiomis, organizavo bendrus sveikus pusryčius. Gegužės 21 d. mūsų mokykloje vyko projekto „Išmok jaustis gerai“ seminaras mokytojams. Jame dalyvavo mūsų mokyklos bei Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokytojai. Lektorės A. Kernytė ir N. Grigorjeva pristatė komandos formavimo ir bendradarbiavimo galimybes. Taigi, mokytojai  gavo žinių, kaip kurti gerai psichologinei savijautai palankią atmosferą.

Moksleiviai dalyvavo sveiko maisto receptų konkurse. Penktokai kartu su technologijų mokytoja E. Brazaityte  pusryčiams virė miežinę košę su šviežiomis braškėmis ir ja vaišino pradinių klasių moksleivius. Vyresnių klasių moksleiviai (5, 7, 9 kl.) padėjo įruošti kilnojamus masažuojančius takelius darželio vaikams bei patys turėjo daugiau galimybių aktyviai praleisti pertraukas lauke, nes 1- 10 klasėms buvo paskirtas sportinis inventorius žaidimams lauke. Pradinių klasių mokiniai pamokų metu galėjo išbandyti judėjimą skatinančius metodus ar aktyvias mankštos pertraukėles.

Baigiantis savaitei 5- 10 klasių mokiniai dalyvavo mišrių komandų futbolo turnyre bei  pėsčiomis keliavo į partizaninių kovų vietas Lekėčių miškuose.

Direktoriaus pavaduotoja Rasa Kaukienė