Spektaklis vaikams ,,Emilis iš Lionebergos"

2018 metais  džiaugėmės, pasinaudoję kultūros paso teikiamomis galimybėmis. Todėl ir dabar suskubome  nemokamai pažiūrėti Vilniaus kamerinio teatro spektaklį vaikams ,,Emilis iš Lionebergos", sukurtą pagal to paties pavadinimo A. Lindgren kūrinį.

Balandžio 19 d. visi mūsų  mokyklos pradinukai sėdo į didelį 50 vietų autobusą ir išvyko į Šakius. Pakeliui sustojome Zyplių dvare, kur  pasivaikščiojome  po dvaro parką, apžiūrėjome kieme esančias skulptūras. Šakių  kultūros centre apžiūrėjome dailės kūrinių parodą.

Pagaliau scenoje išvydome  visus  šio spektaklio veikėjus: Emilį, jo mažąją sesutę, mamą, tėtį, jų  tarnus.  Kūrinys parašytas  seniai, todėl vaikams kai kas buvo ne visai suprantama ( senukų prieglauda- elgetynas), bet visi puikiai suprato  Emilio ir jo sesutės išdaigas.  Jos labai panašios į šių laikų vaikų išdaigas ir pokštus. Visi  pasidžiaugėme Emilio poelgiu: jis išgelbėjo savo šeimos tarno gyvybę - arkliuku per pūgą nugabena jį pas gydytoją. Emilio tėvai, gavę padėkos laišką iš  to paties gydytojo, labai apsidžiaugė.

Spektaklis vaikams labai patiko, todėl grįždami  dar ilgai dalijomės įspūdžiais. Atsisveikinome, palinkėję vieni kitiems turiningų linksmų pavasario atostogų.

Mokytoja L. Plėšikaitienė