Pirmokai sportuoja kartu su tėveliais

Kovo 22 – osios  vakare gerai nusiteikę ir sportine apranga ,,pasipuošę'' į mokyklos sporto salę rinkosi pirmokai ir jų tėveliai. Čia vyko sportinių estafečių varžybos ,,Sportuok kartu su manimi''. Po trumpos mankštos šeimos susiskirstė į komandas pagal spalvas. Komandos išbandė jėgas įvairiose estafetėse: varė kamuolį, metė į krepšį, šliaužė suoleliu, atliko užduotis su lankais. Estafetės buvo linksmos, įdomios, ,,užvedančios''. Buvo ne tik paprastų, bet kareiviškų ir raganiškų užduočių. Visi labai stengėsi, visi norėjo pirmauti. Laimėjo gera nuotaika ir draugystė. Visos šeimos už dalyvavimą šiame renginyje buvo apdovanotos direktoriaus padėkos raštais, o kiekvienas dalyvis ,,aukso” medaliu.

Mokytoja Jūratė Puidienė