Susitikimas su mūsų mylima poete Zita Gaižauskaite

Kovo 22  dieną  džiugiai  nusiteikę mūsų mokyklos trečios ir ketvirtos klasės mokiniai sugužėjo į miestelio biblioteką.  Čia susitikome su mūsų mylima poete Zita Gaižauskaite. Kadangi tai ne pirmas mūsų susitikimas, tai poetė pirmiausia pasidžiaugė, kad mes smarkiai ūgtelėjome, pasiteiravo, kaip sekasi mokykloje. Paskui ji pati papasakojo apie savo vaikystę, apie pirmąsias skaitytas knygutes, apie pirmuosius  sukurtus eilėraščius. Jos vaikystės prisiminimai skaudūs - mokykloje ją lydėjusios patyčios. Bet kokie šilti ir saulėti poetės eilėraščiai! Čia ir varlytės, ir saulutė, ir skeltalūpis kiškis - juos ir suvaidino mūsų mokinukai. Kartu su poete pabandėme eiliuoti ir mes - pavyko visai gerai. Baigiantis susitikimui, turėjome galimybę nusipirkti naujausių poetės knygelių.
 Šiltai atsisveikinome su poete, netarėme sudie , o  sakėme: ,,Iki kito karto!".
 Už šį susitikimą esame dėkingi bibliotekos vedėjai Aušrelei Kriauzienei.

Mokytoja Laima Plėšikaitienė