Ugdymas karjerai

Vasario  28 dieną Lekėčių mokykloje – daugiafunkciame centre lankėsi Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro darbuotojai. Gimnazijos skyriaus vedėja Birutė Sveikatienė priminė dešimtokams , mokymo centre galima įgyti vidurinį išsilavinimą kartu su specialybe.

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro darbuotojai supažindino, kokias specialybes galima įgyti mokymo centre –  virėjo, konditerio, padavėjo ir barmeno, viešbučio ekonomo, pardavėjo, apskaitininko ir kasininko. Dešimtokams buvo parodytas reklaminis filmas apie mokymo centrą.