Pirmoji moksleivių kelionė į Ispaniją

Erasmus programos projektas įsibėgėja -  štai ir pirmoji moksleivių kelionė į Viduržemio jūroje esančią Maljorkos salą. Čia moksleiviai praleis visą savaitę, gyvens ispanų šeimose, atliks veiklas mokykloje ir keliaus po salą. Atlikome pirmojo susitikimo namų darbus: rinkome medžiagą apie mūsų projekto partnerę Turkiją, Afyon regioną ir pasiruošėme medžiagą  pristatyti anglų kalba, žinoma,  kalbėsime ir apie Lietuvą. Kūrėme projekto logotipą ir video apie mokyklą. Vykstantys mokiniai užmezgė ryšius su priimančiais moksleiviais iš Ispanijos ir dabar susirašinėja elektroniniais laiškais. Pirmieji drąsiausieji yra Ieva Evelina Paplauskaitė, Miglė Skopaitė, Rugilė Zubkaitė, Meida Kočinaitė, Lukas ir Nojus Matulaičiai. Projektą vykdantys mokytojai yra Rūta Krikštopaitienė ir Rimanta Poderytė.

Jau formuojame komandą antrajam susitikimui Turkijoje, kuris vyks visai ne už netrukus - balandžio mėnesį. Dėkojame tėveliams už palaikymą ir aktyvų dalyvavimą projekte.  Labia džiaugiamės, nes visos vietos vykstančių į kitus susitikimus yra užimtos, belieka tikėtis sėkmės ir daug daug geros patirties.

Išvykstame vasario 10 dieną labai anksti, 4 valandą ryte, pirmiausiai skrisime į Londoną, o iš ten - kitu reisu į Palma Maljorką. Skrendame pažinti pasaulio, susirasti draugų ir mokytis kalbos ir  tolerancijos - toks projekto tikslas.

Mokytoja Rūta Krikštopaitienė