Į pagalbą paukšteliams

Kai prie klasės langų pasirodė pulkai paukštelių, mes, pirmokai, supratome, kad jiems reikia pagalbos. Turgelyje pirkome taukinę, ją virėme, lydėme, dėjome saulėgrąžų ir moliūgų sėklų. Viską supylėme į krepšelius, įkišome į tinklelį ir pakabinome ant medžių netoli mokyklos. Dabar mūsų skilandžiais vaišinasi paukšteliai.

,, Ledo karalienė” ir Kalėdų senelis

Šakiuose  matėme spektaklį ,,Ledo karalienė''. Ten buvo ir Kalėdų senelis. Jis pažadėjo ir mus aplankyti. Kitą rytą radome pamestą lazdą. Tai buvo senelio lazda. Supratome, kad be lazdos seneliui bus sunku pas mus ateiti. Išėjome į mišką jo ieškoti. Ir radome. Sniege įklimpusį. Atsivedėme prie laužo, pradėjome kalbėtis. Tik staiga pamatėme didelį būrį suaugusių žmonių. Pasirodo, tai mūsų tėveliai išėjo mūsų ieškoti. Buvo linksma visiems pažaisti, pašokti, pasivaišinti karšta arbata. Senelis mums padovanojo nykštukų kepurėles, o dovanas radome ant medžių šakų sukabintas. Senelis sakė, kad ir jas pametė, o voverytės rado ir sukabino.

Paskiausiai Vakarė pamokė visus išlankstyti lėktuvėlius. Ant jų surašėme norus ir linkėjimus. Sumetėme į laužą - lai išsipildo.

Už šią gražią šventę nuoširdžiai dėkojame Kalėdų seneliui Zenonui Rakauskui ir  pirmokų tėveliams.

Kauno eglutė ir Jakelio žvakės

Vieną gražiausių Lietuvos eglučių aplankėme ir mes. Kauno eglutė buvo tikrai įspūdinga. Prie eglutės pažaidėme, pasisupome karuselėse ir vykome į Jakelio žvakių fabriką. Čia klausėmės pasakojimų, kaip gaminamos žvakės, patys gaminomės žvakutes, atsakėme į viktorinos klausimus ir buvome apdovanoti žvakutėmis.

Grįždami dalinomės įspūdžiais ir nutarėme, kad mūsų rankomis pagamintos žvakelės bus gera dovana artimiesiems švenčių proga.

Pirmokų mokytoja Jūratė Puidienė