,,Cirko žiburiai”

Lapkričio 24-25 d. Šakiuose vyko jau tradiciniu tapęs  Tarptautinis cirko festivalis - konkursas ,,Cirko žiburiai". Tai jau šeštasis festivalis- konkursas, vykstantis Šakiuose kas dveji metai.

Šis festivalis jau trečias, kuriame lankėsi mūsų mokyklos 3 ir 4 klasės mokiniai.  Šeštadienio programoje  matėme net 5 cirko kolektyvus. Jie atvyko iš Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir, žinoma, mūsų Šakių cirko mokyklos kolektyvas ,,Šypsena".

Artistai atliko labai daug akrobatinių  numerių, kuriuos matydami  ne kartą aiktelėjome. Buvo nuotaikingų, spalvingų pasirodymų. Mergaites sužavėjo pasirodymai su lankais, šokinėjimas per ilgas virvutes.

Vaikai suprato, kad  visi  artistų triukai pavyko tik atkaklaus, ilgo , įtempto  mažųjų artistų darbo dėka. Lauksime kito- septintojo - festivalio, kuris vyks jau 2020 m.

Mokytoja Laima Plėšikaitienė