Mažosios,, bitutės ir skruzdėliukai "

Dėl  mūsų mokykloje vykstančių darželio įrengimo darbų  nuo rugsėjo  pirmos dienos  pirmokai, trečiokai ir ketvirtokai mokosi Lekėčių vaikų dienos centre. Nors klasių patalpos mažutės, bet čia yra didelis kiemas.Per pertraukas smagu pabėgioti, pasisupti, pažaisti. Taip ir būtume šokinėję ir straksėję kaip tie nerūpestingi žiogeliai,  jei vieną rytą nebūtų prapliupusi tikra lapų liūtis. Mūsų kiemas buvo nuklotas spalvingu lapų kilimu!

Pastebėjome, kad šalia centro esančiame skvere nuolat dirba žmonės, kurie  grėbia lapus ir švarina gatves. Supratome, kad ir mes turime susitvarkyti savo kiemą. Todėl penktadienį visi- pirmos klasės ,,bitutės", trečios ir ketvirtos klasės ,,skruzdėliukai", jų mokytojos - čiupome įrankius ir puolėme  tvarkytis. Būtumėte jūs matę, koks darbas čia  užvirė! Ne tik lapus sugrėbėme, bet lysvėse radome ir bulvių, moliūgų, cukinijų, kurias per vasarą augino Vaikų dienos centro vaikai.

Po valandos  darnaus darbo visi sustojome ir negalėjome patikėti, kad tai tas pats mūsų kiemas - toks švarus ir jaukus. Štai ką gali mūsų darbščios rankos! Ne veltui sakoma: Daug rankų didžią naštą pakelia."

Mokytoja Laima Plėšikaitienė